Fine Image Upload (3.0.1-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Image size
cy: Maint delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: details
cy: manylion
