Fine Image Upload (3.0.1-beta1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Image size
da: Billedstørrelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Background
da: Baggrund

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: details
da: detaljer

en: Image file name
da: Filnavn

en: Add a new file
da: Tilføj en ny fil

en: Reference existing
da: Referér eksisterende

en: Remote URL
da: Web-kilde URL

en: Nothing
da: Intet

en: Open File Browser
da: Åben fil browser
