Fine Image Upload (3.0.1-beta1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Image size
de: Bildgröße

en: Settings
de: Einstellungen

en: Background
de: Hintergrund

en: Upload
de: Hochladen

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Media
de: Medien

en: details
de: Details

en: Image height
de: Bildhöhe

en: Image width
de: Bildbreite

en: Image file name
de: Dateiname des Bildes

en: Label color
de: Beschriftungsfarbe

en: Add a new file
de: Neue Datei hinzufügen

en: Reference existing
de: Referenz zu bestehenden

en: Remote URL
de: URL

en: Nothing
de: Nichts

en: Open File Browser
de: Dateibrowser öffnen
