Fine Image Upload (3.0.1-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Image size
el: Μέγεθος εικόνας

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Upload
el: Αποστολή

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: details
el: λεπτομέρειες

en: Add a new file
el: Προσθήκη νέου αρχείου

en: Nothing
el: Τίποτα
