Fine Image Upload (3.0.1-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Image size
eo: Bildogrando

en: Settings
eo: Agordoj

en: Upload
eo: Alŝutu

en: details
eo: detaloj

en: Add a new file
eo: Alkroĉu novan dosieron
