Fine Image Upload (3.0.1-beta1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Image size
hu: Képméret

en: Settings
hu: Beállítások

en: Background
hu: Háttér

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: details
hu: részletek

en: Image height
hu: Kép magasság

en: Image width
hu: Kép szélesség

en: Image file name
hu: Képfájl neve

en: Add a new file
hu: Új fájl hozzáadása

en: Reference existing
hu: Meglévő használata

en: Remote URL
hu: Távoli webcím

en: Nothing
hu: Semmi

en: Open File Browser
hu: Fájlböngésző megnyitása
