Fine Image Upload (3.0.1-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Image size
jv: Ukuran gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Upload
jv: Unggah

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: details
jv: detil

en: Add a new file
jv: Tambah berkas anyar

en: Nothing
jv: Ora ana
