Fine Image Upload (3.0.1-beta1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Image size
ru: Размер изображения

en: Settings
ru: Настройки

en: Background
ru: Фон

en: Upload
ru: Закачать

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа

en: details
ru: подробности

en: Image height
ru: Высота изображения

en: Image width
ru: Ширина изображения

en: Image file name
ru: Имя файла изображения

en: Label size
ru: Размер метки

en: Label color
ru: Цвет метки

en: Add a new file
ru: Добавить новый файл

en: Reference existing
ru: Ссылка на существующие

en: Remote URL
ru: Внешний URL-адрес

en: Nothing
ru: Ничего

en: Open File Browser
ru: Открыть браузер файлов
