Fine Image Upload (3.0.1-beta1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Image size
th: ขนาดรูปภาพ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: details
th: รายละเอียด

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
