Fine Image Upload (3.0.1-beta1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Image size
uk: Розмір зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Background
uk: Тло

en: Upload
uk: Викласти

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: details
uk: подробиці

en: Image height
uk: Висота зображення

en: Image width
uk: Ширина зображення

en: Image file name
uk: Назва файлу зображення

en: Add a new file
uk: Додати новий файл

en: Reference existing
uk: Посилатися на наявні

en: Remote URL
uk: Віддалений URL

en: Nothing
uk: Нічого

en: Open File Browser
uk: Відкрити оглядач файлів
