Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha4) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Image size
et: Pildi suurus

en: Settings
et: Seaded

en: Background
et: Taust

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: details
et: üksikasjad

en: Add a new file
et: Lisa uus fail

en: Nothing
et: Mitte midagi
