Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Image size
gu: છબીનું માપ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: details
gu: વિગતો

en: Add a new file
gu: નવી ફાઈલ ઉમેરો
