Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha4) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Image size
he: גודל התמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Upload
he: העלאה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: details
he: פרטים

en: Add a new file
he: הוספת קובץ

en: Nothing
he: ללא
