Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha4) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Image size
km: ទំហំ​រូបភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Add a new file
km: បន្ថែម​ឯកសារ​ថ្មី

en: Nothing
km: មិន​មាន
