Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Image size
mn: Зургийн хэмжээ

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Upload
mn: Оруулах

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
