Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha4) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Image size
mr: छायाचित्राचा आकार

en: Settings
mr: संरचना

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Upload
mr: अपलोड

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: details
mr: विस्तृत विवरण
