Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha4) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Image size
nl: Grootte van de afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Background
nl: Achtergrond

en: Upload
nl: Uploaden

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Image height
nl: Hoogte afbeelding

en: Image width
nl: Breedte afbeelding

en: Image file name
nl: Afbeeldingsbestandsnaam

en: Add a new file
nl: Bestand toevoegen

en: Reference existing
nl: Refereer naar een bestaand bestand

en: Remote URL
nl: Externe URL

en: Nothing
nl: Niets
