Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Image size
fa: اندازه تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Add a new file
fa: افزودن یک فایل جدید

en: Nothing
fa: هیچ
