Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ps: امستنې

en: Upload
ps: پورته کول

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Add a new file
ps: یوه نوې دوتنه زیاتول
