Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha4) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Image size
sk: Veľkosť obrázka

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Upload
sk: Nahrať

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: details
sk: podrobnosti

en: Image file name
sk: Názov obrázka

en: Add a new file
sk: Pridať nový súbor

en: Nothing
sk: Nič
