Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Image size
te: బొమ్మ కొలత

en: Settings
te: అమరికలు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: details
te: వివరాలు
