Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Image size
bn: ছবির আকার

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Upload
bn: আপলোড

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম
