Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha5) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Image size
oc: Talha de l'imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Background
oc: Rèireplan

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: details
oc: detalhs

en: Add a new file
oc: Apondètz un fichièr novèl

en: Nothing
oc: Res
