Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha5) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Image size
vi: Kích cỡ ảnh

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Background
vi: Nền

en: Upload
vi: Tải lên

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: details
vi: chi tiết

en: Image file name
vi: Tên tập tin ảnh

en: Add a new file
vi: Thêm file đính kèm

en: Nothing
vi: Không có gì
