Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha6) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Image size
lt: Vaizdo dydis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Upload
lt: Įkelti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: details
lt: smulkiau

en: Add a new file
lt: Pridėti naują failą

en: Nothing
lt: Nieko
