Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha6) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Image size
lv: Attēla izmērs

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Background
lv: Fons

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: details
lv: detaļas

en: Add a new file
lv: Pievienot jaunu datni

en: Nothing
lv: Nekas
