Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha6) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Image size
pl: Rozmiar obrazka

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Background
pl: Tło

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: details
pl: szczegóły

en: Image width
pl: Szerokość obrazka

en: Add a new file
pl: Dodaj nowy plik

en: Reference existing
pl: Istniejące odniesienie

en: Remote URL
pl: Adres zewnętrzny

en: Nothing
pl: Niczego
