Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha6) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Image size
pt: Tamanho da imagem

en: Settings
pt: Configurações

en: Background
pt: Fundo

en: Upload
pt: Carregar

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Media
pt: Mídia

en: details
pt: detalhes

en: Image file name
pt: Nome do arquivo da imagem

en: Add a new file
pt: Adicionar novo arquivo

en: Remote URL
pt: Endereço Remoto

en: Nothing
pt: Nada

en: Open File Browser
pt: Abir Navegador de Arquivos
