Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha6) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Image size
ro: Dimensiunea imaginii

en: Settings
ro: Setări

en: Background
ro: Fundal

en: Upload
ro: Încarcă

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: details
ro: detalii

en: Add a new file
ro: Adaugă un nou fișier

en: Nothing
ro: Nimic
