Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha6) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Image size
ta: படத்தின் அளவு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: details
ta: விபரம்

en: Add a new file
ta: புதிய கோப்பைச் சேர்

en: Nothing
ta: ஏதுமில்லை
