Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha6) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Image size
ug: رەسىم چوڭ-كىچىكلىكى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Background
ug: تەگلىك

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
