Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha6) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Image size
ar: حجم الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Upload
ar: رفع

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: details
ar: تفاصيل

en: Add a new file
ar: إضافة ملف جديد

en: Nothing
ar: لا شيء
