Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha6) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Image size
gl: Tamaño da imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Upload
gl: Subir

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: details
gl: detalles

en: Add a new file
gl: Engadir un arquivo novo

en: Nothing
gl: Nada
