Fine Image Upload (8.x-2.1-alpha6) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Image size
id: Ukuran gambar

en: Settings
id: Pengaturan

en: Upload
id: Unggah

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: details
id: detil

en: Add a new file
id: Tambahkan berkas baru

en: Nothing
id: Tidak ada
