Fivestar (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: None
ca: Cap

en: Outline
ca: Esquema

en: Small
ca: Petit

en: Voting
ca: Votació

en: here
ca: aquí

en: Basic
ca: Bàsic

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Rate
ca: Impost

en: About
ca: Detalls

en: Number of stars
ca: Nombre d'estrelles

en: Rating
ca: Valoració

en: Display format
ca: Format de la presentació

en: Uses
ca: Usos

en: Rating (i.e. 4.2/5)
ca: Valoració (p.e. 4.2/5)

en: Percentage (i.e. 92)
ca: Percentatge (p.e. 92)

en: Cancel rating
ca: Cancel·la la valoració

en: Your rating: <span>!stars</span>
ca: El teu vot: <span>!stars</span>

en: No votes yet
ca: Encara sense vots

en: Text format
ca: Format del text

en: Average vote
ca: Vot mitjà

en: Minimal
ca: Mínima

en: No text
ca: Sense text
