Fivestar (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Outline
fa: سرفصل

en: Small
fa: کوچک

en: Drupal
fa: دروپال

en: General
fa: عمومی

en: here
fa: اینجا

en: Basic
fa: پایه

en: Select list
fa: فهرست انتخاب

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Rate
fa: نرخ

en: About
fa: درباره

en: Target
fa: مقصد

en: Display format
fa: قالب‌بندی نمایش

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Your rating: <span>!stars</span>
fa: امتیاز شما: <span>!stars</span>

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن
