Fivestar (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Outline
gu: રૂપરેખા

en: Small
gu: નાનું

en: General
gu: સામાન્ય

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Text format
gu: લખાણનુ બંધારણ
