Fivestar (8.x-1.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Outline
ne: रूपरेखा

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Basic
ne: सामान्य

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: About
ne: बारेमा

en: Minimal
ne: न्यूनतम
