Fixed Block Content (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Options
sl: Možnosti

en: Block description
sl: Opis bloka
