Fixed Block Content (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: ID
th: ไอดี

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Other
th: อื่นๆ

en: View mode
th: โหมดของวิว
