Fixed Block Content (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Options
bg: Параметри

en: Other
bg: Други

en: Block description
bg: Описание на блока
