Fixed Block Content (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Other
bo: གཞན

en: Block description
bo: ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
