Fixed Block Content (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Options
bs: Opcije

en: Block description
bs: Opis bloka
