Fixed Block Content (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Other
cy: Arall

en: Block description
cy: Disgrifiad bloc
