Fixed Block Content (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Options
hr: Opcije

en: Other
hr: Ostalo

en: Block description
hr: Opis bloka
