Fixed Block Content (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: ID
is: Kenni

en: Options
is: Möguleikar

en: Always
is: Alltaf

en: Block description
is: Lýsing á blokk
