Fixed Block Content (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Other
ka: სხვა

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა
