Fixed Block Content (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: ID
ur: شناخت

en: Block description
ur: بلاک کی وضاحت

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
