Fixed Block Content (8.x-1.3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: List
af: Lys

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Options
af: Opsies

en: Other
af: Ander

en: Block description
af: Blokbeskrywing
