Fixed Block Content (8.x-1.3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: ID
am: አይዲ

en: Block description
am: የጥምር ማብራሪያ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
